Щоб стати Сотворцем Шляху

спочатку про це бажання потрібно заявити

Вірю що спільними зусиллями ми зможемо

  • навчитися якісно комунікувати між собою
  • навчимося працювати пліч-о-пліч і розділяти радість від спільної роботи
  • проявити самі кращі якості людини
  • змінити світ, що нас оточує

Волонтерство — …

На Шляху є багато об’єктів на яких можна допомагати як волонтер навчаючись новим ремеслам, допомагаючи іншим та заощаджуючи.

На рік 2022 у мене є план організувати великий похід, в якуму приймуть участь багато людей,  для часткової організації того походу будуть потрібні помічники : дизайнери, фотографи, майстри практик, водії, оператори, рекламщики.

Одним із елементів походу, буде реставрація старих будинків, тому і для цього діла нам теж треба волонтерська сила : місити глину, класти дах, класти пічку, ставити вікна, різати бензопилою, забивати цвяхи, готувати їсти, штукатурити стіни та інше.

Партнерство — …

По шляху є багато будинків які можна купити. Ти купуєш, чи долучаєшся до купівлі і ми разом робимо дім, що стане частиною туристично-паломницького Шляху Творця.

Якщо у тебе вже є будинок на Шляху — долучайся також, тоді я розміщу інформацію про нього на мапі маршрута.

А якщо серьозно, то давай з нами у Великий похід Шляхом Творця 2022, там і будинок по дорозі оберемо і всі умови співпраці обговоримо 😉 А може тобі взагалі цікаво долучитися до організації нашого Великого Походу з Києва до моря !? То не вагайся, вже пиши листа :

Благочинність — …

В Шлях можна вкластится своїм старим будинком, наприклад є будинок десь по напрямку Шляху Творця, він твій, але закинутий і самостійно там робити діло не виходить. Ми об’єднуємо зусилля і приводимо дім до ладу, щоб він жив і працював для усіх подорожуючих Шляхом Творця.

Можна крім того вкластися саджанцями, будівельними матеріалами, чи просто скинути грошенят на карту і вони підуть на діло.

Записатися на волонтество

* Ваше Ім'я :
* Телефон :
Повідомлення :

Запартнеритись

* Ваше Ім'я :
* Телефон :
Повідомлення :

Зробити вклад

* Ваше Ім'я :
* Телефон :
Повідомлення :